Громада села Раків Ліс хоче новий дитсадок та стадіон


Зустрічі, спілкування, особистий прийом виборців в окрузі  – один із найважливіших напрямків у роботі народного депутата України Ірини Констанкевич.  Чергова така розмова відбулася наприкінці березня у с. Раків Ліс Камінь-Каширського району. Громаду села представляло більше як півсотні виборців, серед них - депутати сільської ради, керівники установ. Був присутній на зустрічі і голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус (також член цієї громади).

Сільський голова найчисельнішої громади на Волині (до децентралізації) Володимир Ніщик  озвучив два найважливіших питання – проблеми дошкільного виховання у населеному пункті та будівництво стадіону. Вислухавши селян, Ірина Констанкевич висловила думку, як вирішити проблему із нестачею місць для дошкільнят. Щонайперше, громаді належить виділити місце для забудови та виготовити проектно-кошторисну документацію для зведення нового закладу або ж реконструкції того, що існує. Далі – процес погодження фінансування об’єкта з районною й обласною адміністраціями. Лише тоді можна розраховувати на кошти державного бюджету.

Щодо будівництва спортивного об’єкта, то вже в квітні, відповідно до клопотання сільської ради, можна очікувати виділення 100 тисяч гривень за поданням народного депутата України. Завдання місцевої влади – знайти інші джерела співфінансування. До прикладу, якщо місцеві жителі самі візьмуться за виконання робіт, або ж  частину коштів залучать  з сільського або районного бюджету.

Багато запитань у залі звучало щодо виплати заборгованості пенсій відповідно до рішень судів, перерахунок надбавок за стаж, виділення земельних ділянок в громаді, будівництва ліній електромереж для новобудов, допомоги на лікування. Майже усі керівники бюджетних установ, які прийшли на зустріч, нарікали на слабку матеріальну базу їхніх закладів.

Отримувати щомісячні повідомлення

ФАКТИ

За результатами аналізу порталу «Слово і Діло» Ірина Констанкевич – серед числа найактивніших законотворців.

© 2020-2021 by IMK.