![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_30f66de3ff484784aaf960a5e1819feb~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_30f66de3ff484784aaf960a5e1819feb~mv2.jpg)
Сьогодні помічник народного депутата Ірини Констанкевич, депутат Камінь-Каширської районної ради від УКРОПу Світлана Сидорук разом із колегами - депутатом райради від УКРОПу Сергієм Ляхом та представником районного партосередку УКРОПу Юрієм Дмитруком відвідали найвіддаленіше від райцентру село Нові Червища. Разом з сільською головою Марією Салівончик обговорили виконання взятих у 2017 році зобов'язань та плани на 2018 рік.
Варто зауважити, що за сприяння народного депутата Ірини Констанкевич за кошти з державного фонду соціально-економічного розвитку в ЗОШ І-ІІІ ступенів села Нові Червища замінили 27 вікон. Також у 2017 був реалізований проект з придбання умивальників для місцевого ФАПу за підтримки Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом".
![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_bfe6b33326a54fdbbed105cc17bb76cb~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_bfe6b33326a54fdbbed105cc17bb76cb~mv2.jpg)
Раніше Фонд допоміг придбати медобладнання для Новочервищанського ФАПу. Реконструкцію медичного закладу вдалось здійснити за співфінансування обласної та районної рад, місцевої громади та проекту ООН у 2016 році.