top of page

З ІНІЦІАТИВИ НАРДЕПА ПРОДОВЖАТЬ ПРАКТИКУ ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ЛІКАРІВ
Влітку у 4 районах Волині – Ківерцівському, Маневицькому, Камінь-Каширському та Любешівському, започаткували практику проведення виїзних прийомів лікарів. Головна мета – профілактика. У серпні цього року їх продовжать. 

Про це повідомила народний депутат Ірина Констанкевич під час прямого ефіру на телеканалі «Аверс».

В студію телеканалу зателефонувала мешканка села Сильне Ківерцівського району. Жінку цікавило, чи продовжуватимуться виїзні прийоми лікарів в селах, які ініціювала народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

«Ми переконалися, що такі прийоми лікарів – ефективні, що людям це вкрай необхідно, особливо в тих умовах, коли медична реформа анонсована, але ще не дієва, бо на неї немає фінансового ресурсу. Такі виїзди були в липні цього року, і ми плануємо і далі продовжувати практику профілактичних оглядів селян лікарями уже в серпні», – каже народний депутат. 

На думку Ірини Констанкевич, проблема із здоров’я сільського населення Волині –тотальна. В умовах бездоріжжя та відсутності сполучення із райцентрами, люди далеко не завжди мають можливість доїхати до лікарів на огляд, тож захворювання вчасно не діагностують, а, відтак, і не лікують.

«До мене часто зверталися люди літнього віку, пенсіонери, які не мають можливості виїхати з села на профілактичний огляд в лікарню. Ми організували виїзди лікарів в село Жорнище і село Хорлупи Ківерцівського району. На ці прийоми прийшло більше ста людей. Люди йшли, бо вони доведені до краю нашою псевдо охороною здоров’я на селі. Тому таку практику будемо продовжувати і надалі», – наголосила Ірина Констанкевич.


Comments


bottom of page