top of page

З ІНІЦІАТИВИ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ ВОЛИНЬ ОТРИМАЛА 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТО


Ремонт шкіл, придбання комп’ютерної техніки для освітніх закладів, підтримка лікарень – саме на це виділили черговий транш із фонду соціально-економічного розвитку, а це 5 мільйонів гривень, з ініціативи народного депутата від УКРОПу Ірини Констанкевич. Про це зазначено у розпорядженні Кабінету Міністрів від 6 грудня 2017 року №861-р.

Зокрема, для Камінь-Каширського району передбачено 1 млн 212 тис. грн, Ківерцівського – 899 тис. грн, Маневицького – 1 млн 289 тис. 420 грн, Любешівського – 993 тис. 500 грн.

У Камінь-Каширському районі ці кошти спрямують на облаштування покрівлі у дитсадку «Журавлик» у с.Хотешів (152 тис. грн), ремонт дахів у школах – села Личини (152 тис.грн), села Верхи (152 тис. грн.) та села Мельники-Мостище (146 тис.грн). У ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Гута-Боровенська передбачено капітальний ремонт покрівлі (200 тис.грн). У с.Видричі реконструюють фойє сільського будинку культури (280 тис.грн), а у с. Добре – адмінбудинок переоблаштують під дошкільний навчальний заклад (130 тис.грн). 

У Ківерцівському районі капітально відремонтують дах навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с.Пальче (350 тис. грн.) та покрівлю ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Липне (350 тис. грн.). Для шкіл Ківерцівському району також закуплять комп’ютери на суму 199 тис.грн. 

У Любешівському районі за гроші «соц.-економу» придбають медичне обладнання для центральної районної лікарні (560 тис.грн). Передбачено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації: на реконструкцію вуличного освітлення по вл.Садова с.Підкормілля (15 тис. грн.) та на проведення капітального ремонту покрівлі із часткою заміною дерев’яних віконних та дверних блоків на енергозберігаючі у сільському клубі цього ж села (20 тис.грн). Також для загальноосвітніх закладів Любешівщини придбають комп’ютери (199,8 тис.грн) та комплекти шкільних меблів (198,7 тис.грн). 

У Маневицькому районі кошти спрямовані на ремонт Цмінівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (289 тис. 420 грн), капремонт площі на вул.Горького поблизу торгового центру «Україна», що в смт Маневичі (300 тис.грн). Для Маневицької центральної районної лікарні придбають медичне обладнання на суму 200 тис.грн. 

500 тис. грн. передбачено для Прилісненської об’єднаної територіальної громади. Тут, у НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» с.Городок та школі с.Лишнівка здійснять капітальний ремонт котелень із заміною котлів. На це виділено відповідно 270 та 230 тис. грн. 

Також з ініціативи народного депутата для Луцької міської клінічної лікарні передбачили 606 тис. 80 грн. для придбання обладнання. 

Нагадаємо, що за поданням Ірини Констанкевич за менш, як півтора року, на 23 округ вдалося залучити понад 37 мільйонів гривень з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.Comments


bottom of page