top of page

З ІНІЦІАТИВИ ІРИНИ КОНСТАНКЕВИЧ 23-Й ОКРУГ ОТРИМАВ 6 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ


До кінця цього року на розвиток 23-го виборчого округу з фонду соціально-економічного розвитку надійде ще 6 мільйонів гривень. Про це зазначено в Постанові Кабінету Міністрів №689. Кошторисні пропозиції сформовані на основі звернення народного депутата від УКРОПу Ірини Констанкевич.

Зокрема, для Камінь-Каширського району виділено 1 млн 527 тис. грн, Ківерцівського – 1 млн 560 тис. грн, Маневицького – 1 млн 550 тис. грн, Любешівського – 1 млн 306 тис. грн.

«Найголовніше – це проблеми, які озвучували люди на зустрічах із депутатом. А тепер треба контролювати, як ці гроші освоюватиме виконавча влада. Закликаю всіх до цього. Якість і вчасність – ось два головні критерії. Жодна копійка не має бути змарнована чи вкрадена», – написала на своїй сторінці у Facebook Ірина Констанкевич.

Нагадаємо, що за перший парламентський рік роботи Ірина Констанкевич залучила для потреб округу понад 27 мільйонів гривень.

У черговому транші з фонду соціально-економічного розвитку в Камінь-Каширському районі передбачено кошти на придбання обладнання для центральної районної лікарні та Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги, капітальний ремонт електромереж будинку культури села Грудки, виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція лазні під Полицівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини», заміну вікон на енергозберігальні в Карасинській АЗПСМ, школах сіл Карасин та Боровне, Камінь-Каширському центрі первинної медико-санітарної допомоги, придбання опалювальних котлів та обладнання для будинку культури с. Ворокомле, центральної районної бібліотеки, ЗОШ I-III ступенів, влаштування покрівель у ЗОШ I-II ступенів с. Мельники-Мостище, с. Верхи та с. Личини, ДНЗ «Журавлик» с. Хотешів, придбання меблів та комп’ютерної техніки для експериментальних класів загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Раків Ліс, виготовлення проектно-кошторисної документації «Будівництво школи I-III ступенів в с. Стобихівка».

У Ківерцівському районі кошти спрямують на капітальний ремонт приміщення ДНЗ «Калинонька» с. Жорнище, придбання відеокольпоскопа МК-200 для Цуманської районної лікарні, реанімаційних моніторів, гістереоскопа операційного для КЗ «Ківерцівське РТМО» (4 шт.), капітальний ремонт будинку культури села Журавичі.

У Маневицькому районі кошти виділено на капітальний ремонт системи опалення ЗОШ с. Нова Руда Маневицького району, реконструкцію будівлі ЗОШ І-ІІ ступенів с. Граддя (влаштування санітарних кімнат), капітальний ремонт котельні зі встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі I-III ступенів с. Гораймівка.

У Любешівському районі за гроші із соцеконому заплановано капітальний ремонт флюорографа, придбання медобладнання для Любешівської центральної районної лікарні, реконструкцію вуличного освітлення на вул. Б. Хмельницького, Зарічній, Шуміка, Сонячній, Костюшко, Зеленій у смт Любешів, придбання комплектів медичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктів Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району. コメント


bottom of page