![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_1e4fe5f5a86a451e8e3cb06f33280f24~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_1e4fe5f5a86a451e8e3cb06f33280f24~mv2.jpg)
Народна депутатка Ірина Констанкевич зазначає: «Друзі, подвійне свято сьогодні! Відкривали школу в селі Карасин Маневицького району!»
Попри карантин і всі ті обмеження, які, на жаль, не оминули громаду, голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко зумів так скординувати роботу, щоб сьогодні 133 дитини сіли за парти в нових, відермонтованих та затишних класних кімнатах.
«Нагадую, на ремонт витратили лише 9 млн гривень з бюджету ОТГ, а не 50-54 млн, як це передбачалося спочатку», - наголосиал нардеп.
На рівні держави залучали частково кошти інфраструктурної субвенції, депутат Волинської обласної ради Іван Киричик зі своєї сторони допомагав в скеруванні коштів з обласного бюджету, щоб Ігор Терещенко як голова ОТГ реалізував мрію про взірцеву школу.
Ірина Констанкевич розповіла: «Радісно і гордо за результати. Робота голови Прилісненської ОТГ - приклад для всіх! Ігор Терещенко усвідомлює покладену на нього відповідальність і працює на забезпечення стабільного розвитку громади в майбутньому!»