top of page

Лекція Еріка Путціга на Вченій раді Університету

На засіданні вченої ради перед присутніми виступив лектор-волонтер зі США Ерік Джеймс Грем Путціг, який упродовж чотирьох місяців читатиме лекції для студентів юридичного факультету. Гість – спеціаліст із упровадження демократії в країнах, які перебувають у стані війни. Він побував у Камбоджі, Іраку, Індонезії, Йорданії, Афганістані.

Ерік Путціг розповів про демократію, її становлення в США і зазначив, що у кожної країни інша демократія. На думку лектора з Нью-Джерсі,

результат війни в Україні визначить майбутнє демократії всього світу. Один шлях – Україна виграє і демократія зміцніє. У разі іншого розвитку подій демократія слабшатиме і є ймовірність, що вона помре у цілому світі.

Приклад цього – Іран, КНДР, Росія, Китай.Також містер Путціг висловив сподівання, що Україна переможе у російсько-українській війні, але тоді теж потрібно буде боротися.

«Коли ви переможете, то будете змушені щодня боротися за свою демократію. Я займаюся цим 30 років і я втомився, але маю наснагу і робитиму це до кінця життя»,

– підсумував Ерік Джеймс Грем Путціг.Comments


bottom of page