ЛУЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ 205 РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. ФОТО


Урочисте покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку з нагоди 205-річниці від його дня народження відбулося 9 березня у місті Луцьку.

Визначна подія зібрала біля пам’ятника Кобзаря чиновників, політиків, громадських діячів та пересічних лучан, серед яких народний депутат Ірина Констанкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗАВІТАЛА НА ЮВІЛЕЙ РІДНОЇ ШКОЛИ. Фоторепортаж

Присутні задовго до офіційних урочистостей декламували вірші видатного українця. Тарас Шевченко був не тільки видатним поетом та художником, а й активним громадським діячем, який за свою принципову позицію та любов до України, а також  за політичну діяльність у складі Кирило-Мефодіївського товариства був засуджений на заслання. 


«Ось уже минуло 205 років від дня народження Тараса Шевченка, а його посилання до свої сучасників не втратили актуальність і нині. Перечиту.чи його твір «І мертвим, і живим, і ненародженим» там говориться, що доборолась Україна до самого краю, оцей біль і переживання, що буде з українським народом на часі і сьогодні. Дуже хочеться, щоб сьогоні Шевченко був присутній повсякчас, адже його твори це сьогодні почання для нас усіх», - поділилася переконаннями народний депутат Ірина Констанкевич.

На завершення дійства спільне виконання Державного гімну України.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook