top of page

ЛЮБЕШІВ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОСПІЛКУВАЛАСЯ З ГРОМАДОЮ ПРО ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ РІК


Народний депутат України Ірина Констанкевич відзвітувалась про перший рік роботи у Верховній Раді  у Любешівському районі.

Звіт проходив 26-го вересня під час сесійного засідання Любешівської районної ради.

Любешівців цікавила думка народного депутата щодо освітньої та пенсійної реформи. Мовляв, нардепи, які пропонують по-новому нараховувати пенсії, забули про реальні умови життя простих людей та не знають як виживають в українських містах та селах на гроші, які закладають в бюджеті. 

«Такий звіт необхідний не тільки для того, щоб ми поговорили про те, що зроблено, але, щоб ми намітили дорожню карту нашої роботи на наступний парламентський рік. Мені важливо чути думку людей і пропозиції щодо моєї роботи», – каже народний депутат.


Говорили про незацікавленість держави у підтримці молоді, про перерахунок пенсії ветеранам органів внутрішніх справ, ремонт сільських доріг та, традиційно, про добудову і ремонт шкіл.

«В школі села Погулянка найголовніша проблема – відсутність санітарних кімнат і водяного опалення. В нашій школі коридор зовсім не опалюється – в 10 градусів морозу взимку неможливо там бути. Відділ освіти, батьки, вчителі постійно долучаються до проведення косметичних ремонтів. Нам не вистачає тепла в школі», – каже депутат Любешівської райради Ніна Нестерук.

Проблеми, які озвучують люди, народний депутат уважно занотовує. Каже: ці нотатки стануть планом для роботи на 2018 рік. 

«Цей перший звіт – це своєрідний напрямок для подальшої депутатської діяльності. Вважаю, що звіт – це обов'язкова форма депутатської роботи не тільки тому, що нас утримують платники податків, а й тому, що ця робота скерована на покращення життя людей і головним мірилом її якості має бути думка людей, –переконана Ірина Констанкевич. – Поговоривши з людьми, бачу своїм завданням тепер не лише звертатися із депутатськими  зверненнями та запитами, а й переходити в активну фазу дій – вимагати результати роботи від чиновників. Головні проблеми в людей – це дороги, пенсійне та медичне забезпечення, освіта. І якби наша влада в достатній мірі фінансувала саме ці напрямки, а не силові структури, то в людей би не виникало цих питань».

Крім того, народний депутат України Ірина Констанкевич привітала вчителів Любешівського району з професійним святом – днем працівника освіти. Ірина Мирославівна привітала вчителів від себе особисто та вручила подяки від Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.


Насамкінець, Ірина Мирославівна запросила сільських і селищних голів на екскурсію до Верховної Ради.  Цю пропозицію зал зустрів бурхливими оплесками. Поїздка для 40-50 любешівців запланована на листопад і включатиме екскурсію не тільки парламентом, а й Києвом. 

Comentários


bottom of page