top of page

МАЛЕНЬКА МАРГАРИТКА ЗМОЖЕ ПОЧУТИ СВІТ, ВДАЛОСЯ ЗІБРАТИ НЕОБХІДНУ СУМУ


22 липня Маргаритці Усік з села Верхи Камінь-Каширського району виповнилося три роки. Але дівчинка й досі не може говорити. А все тому, що світ звуків їй невідомий. Маргаритка нічого не чує. Півтора року тому їй встановили страшний діагноз – двостороння сенсоневральна глухота четвертого ступеня. Почути, а відтак і навчитися розмовляти їй допоможе лише кохлеарна імплантація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРИРІЧНА ДІВЧИНКА ХОЧЕ ЧУТИ. НА ОПЕРАЦІЮ НЕ ВИСТАЧАЄ 200 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ Мама Олена з Маргариткою їздила до багатьох лікарів. Правильний діагноз встановили в Інституті отоларингології імені професора Коломійченка в Києві. Батьки вирішили показати доньку ще медикам з київського медичного центру «Аврора», вони також підтвердили діагноз. «Важко змиритися з тим, що вона нас не чує, не чує тих теплих слів, що ми їй говоримо, – каже мама дівчинки. – І що, можливо, ніколи не почує наші голоси, не покличе посеред ночі, бо їй наснився страшний сон, не розкаже віршик у дитячому садочку». Крім Маргарити, в Олени ще двоє діток: найстаршій Віці – 11, середульшому Дімі – 9. А коштів у сім’ї – обмаль. Тато їздить на заробітки, аби забезпечити бодай елементарні потреби. Якщо Маргариті поставити імплантат, то вона матиме стовідсотковий слух. Без нього дівчинка так і не навчиться говорити, бо не чутиме. Медики кажуть: навіть якщо її цього навчити, то вона все одно говоритиме з дефектами. Про біду Усіків дізналася і народний депутат Ірина Констанкевич. Вона підготувала кілька звернень до міністра соціальної політики, аби дівчинка стала на державну чергу для проведення операції. Зараз дівчинка стоїть на черзі для проведення кохлеарної операції за державний кошт. Однак, діток, яким потрібна така допомога, кілька сотень, а за рік оперують – усього кілька десятків. Батькам Маргаритки запропонували зробити операцію у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні (обласній дитячій лікарні). Аби її здійснити, не вистачало ще понад 200 тисяч гривень. Частину коштів ще раніше збирали друзі, знайомі, через соціальні мережі та засоби масової інформації.

І ось завдяки добрим людям, спільними зусиллями вдалося зібрати необхідну суму. Про це мама дівчинки написала на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Дорогі наші помічники, хочемо щиро всім подякувати за ваші добрі серця. Завдяки Вам, ми це зробили, купили імплант для Маргаритки, наша донечка буде чути. Хочу висловити велику вдячність народному депутату Констанкевич Ірині Мирославівній, а також її помічнику Сидорук Світлані Макарівній, усім односельчанам, які надали величезну підтримку для нашої сім’ї у важкий для нас час, щиро і безмежно дякуємо.Також хочу подякувати жителям сусідніх сіл, які простягнули руку допомоги для нашої донечки. Рідні,сусіди,односельчани, знайомі, усі добрі люди – щиро дякую за все, нехай ваші домівки завжди обминає горе та біда, всілякі хвороби, всім міцного здоров’я щастя,всього самого найкращого. Дивлячись на нашу донечку, про ваше добро ми ніколи незабудемо. Дякую Богу за всіх вас, щиро вірю в краще майбутнє для кожного. В п’ятницю в нас операція, надіюсь на Божу милість і прошу всіх помолитись за мою донечку. Ще раз безмежно ДЯКУЮ», - йдеться у дописі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page