top of page

ОЛЕКСАНДРУ САВЧУКУ З МАНЕВИЦЬКОГО РАЙОНУ РОБИТИМУТЬ ПЕРЕСАДКУ В РЕСПУБЛІЦІ БІЛОРУСЬ


Після складного та тривалого процесу, безлічі звернень до міністерства від народного депутата України Ірини Констанкевич, збору різних довідок і погоджень вдалося потрапити в державну програму. Комісією МОЗу було прийняте позитивне рішення щодо направлення та оплати лікування за кордоном Олександра Савчука з Нової Руди Маневицького району (67 080, 00 дол. США). Після погодження з клінікою, вже в понеділок Сашко разом з мамою їдуть на попереднє обстеження в одну з провідних клінік республіки Білорусь.

Нагадаємо, що нещодавно до народного депутата звернулася мама хворого Олександра Савчука, жителя села Нова Руда Маневицького району. Попри свій молодий вік хлопець має цілий ряд складних діагнозів, а найголовніше – потребує пересадки нирки.

У зв’язку з відсутністю родинного донора, таку операцію в Україні виконати неможливо. Єдиною надією Сашка є лікування за кордоном, а це питання не однієї і навіть не кількох десятків тисяч гривень, що стало для родини непідйомною сумою.

До збору коштів на лікування Ірина Констанкевич долучилася особисто, а також  закликала всіх небайдужих допомогти хлопцю та дати йому шанс на повноцінне життя.

Розуміючи всю складність ситуації, народний депутат Ірина Констанкевич невідкладно звернулася до в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун з проханням  забезпечити фінансування необхідне для лікування Олександра Савчука за рахунок коштів державного бюджету. Днями від міністерства отримали позитивну відповідь.

Разом з тим, для різних аналізів, обстежень, поїздок та медикаментів (крім основної суми самої операції, яку проплачує МОЗ) родина потребує чималих коштів. Всім хто може та хоче допомогти хлопцю просимо контактувати з мамою Олександра – Тетяною Іванівною 098-58-47-288, або перераховувати кошти за реквізитами: Приватбанк 5168757324737529 Савчук Тетяна Іванівна.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page