top of page

ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ ЦЕНТРУ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ


Народна депутатка Ірина Констанкевич спілкувалися з колективом центру Екстреної медичної допомоги і катастроф міста Ківерці.

Про основні проблеми, які зараз на часі говорили з очільником Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль та завідувачем станції Екстреної медичної допомоги Анатолієм Каленюком.

забезпечення сіл та селищ Ківерцівської ОТГ автомобілями екстреної медичної допомоги(селища Цумань та села Холиневичі), а також селища Маневичі та села Сошичне 23 округу. Нові автомобілі необхідні для швидкого транспортування пацієнтів. На закупівлю карет швидкої допомоги передбачалися кошти, але в квітні їх забрали на Фонд боротьби з COVID-19. «Готую депутатське звернення, з вимогою з‘ясувати коли надійдуть кошти необхідні для забезпечення автотранспорту в умовах пандемії», - зазначила Ірина Констанкевич.

зарплати медикам. Плановане підвищення мінімальної зарплати до 5 тис грн - це профанація і попупілізм, адже всі зарплати медиків прив’язані до тарифної сітки і перший тарифний розряд - це 2 102 грн. Отже, уряду треба відв‘язувати від тарифної сітки зарплати усім бюджетникам, якщо РЕАЛЬНО хочуть покращити життя людям‼️

забезпечення якісною і доступною медичною послугою. Необхідно налаштувати співпрацю з лікарнею Ківерцівської ОТГ, щоб транспортувати пацієнтів для подальшого лікування та реабілітації (першочергово відновлення після інсультів/інфарктів). Розвиток відділення травматології, хірургії, дитяче та гінекологічне відділення.

Comments


bottom of page