![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_417dd7cce640486a84969bd86f79272a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_159,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_417dd7cce640486a84969bd86f79272a~mv2.jpg)
Гарні традиції не змінюємо. Напередодні Великодня пасхальні гостинці від народної депутатки Ірини Констанкевич отримали підопічні Територіального центру соціального обслуговування Любешівської селищної ради, що у селі Бучин.
Через карантин особисто відвідати людей, які живуть у терцентрі, цього разу не вдалося. Пасочки та вітання зі світлим Воскресінням Христовим передав через керівника закладу Миколу Демих помічник нардепа Сергій Неймарк.
У цьому відділеннні терцентру мешкає 30 самотніх людей поважного віку, які потребують постійного піклування.