![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_5acc6081ebd0469e8be06fd1675d472b~mv2.jpg/v1/fill/w_119,h_63,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_5acc6081ebd0469e8be06fd1675d472b~mv2.jpg)
Дорогі освітяни! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. «Учитель творить Людину», – так колись писав відомий педагог і письменник Василь Сухомлинський. Саме тому ваша праця, шановні освітяни, неоціненна. Ви виховуєте в дітях любов до своєї Батьківщини, ви надихаєте їх на майбутні здобутки і роботу. Ви плекаєте майбутніх винахідників, вчених, інженерів, хліборобів. Саме завдяки вам Україна пишається своїми дітьми – справжніми патріотами. Професія вчителя – це поклик щирої, мудрої та креативної душі. Щиро бажаю вам терпеливості у вашій нелегкій праці, натхнення та вдячних учнів. Нехай ваша нелегка, але така важлива справа буде високо оцінена та щедро винагороджена. Пам’ятайте: ви творці майбутнього нашої держави.