top of page

СОЦЗАХИСТ ДІТЕЙ - ВИХІД ЗНАЙДЕНО


Народна депутатка Ірина Констанкевич з колегами групи «Партія «За майбутнє» підтримали Постанову № 6135 щодо створення центрального органу виконавчої влади в сфері захисту прав дітей – Державної служби України у справах дітей.

Держдіти стане центральним органом виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей, діяльність якого спрямовуватиметься і координуватиметься Кабінетом Міністрів України.

Наразі в Україні налічують ≈ 7,5 млн дітей.

Ще у 2011 році Комітет ООН з прав дитини рекомендував Україні створити окремий орган державної влади вищого рівня, який мав би опікуватися питаннями захисту дітей, проте за десять років наша держава так і не спромоглася створити такий державний орган.

Замість єдиного органу координації в сфері прав дітей у нас сьогодні їх два: Міністерство соціально політики та Національна соціальна сервісна служба. На жаль, це не вирішило проблемних питань реалізації державної політики захисту прав дітей на місцях, а лише увиразнило цю проблему та прискорило руйнацію всієї системи.

«Проблема із соцзахистом дітей - колосальна, вона не вирішувалась роками, криза лише поглиблювалась. Але вихід знайдено. Дякую парламенту за підтримку такої важливої ініціативи», - зазначила Ірина Мирославівна.

Comments


bottom of page