ТРАДИЦІЙНО ТА СУЧАСНО: У ВЕЛИКІЙ ЯБЛУНЬЦІ ПРОДЗВЕНІВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК. Фоторепортаж


Сьогодні для випускників села Велика Яблунька, що у Маневицькому районі продзвенів останній дзвінок. Урочистий захід був наповнений теплими словами привітань, квітами та гарними вбраннями школярів, більшість із яких одягнули вишиванки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОТРИМАВ ДОПОМОГУ ВІД НАРДЕПА

Учні, вчителі, батьки, заполонили сьогодні шкільне подвір’я, аби разом провести у доросле життя випускників та привітати із початком канікул юних школяриків.


На початку заходу хвилиною мовчання вшанували випускників школи, які загинули на Сході України – Володимира Гринюка та Олександра Деркача.

«Щиро вітаю усіх вас зі святом останнього дзвоника, закінчився навчальний рік, попереду канікули. Та для наших випускників шкільний дзвоник дійсно звучить в останнє, то ж хочу побажати їм, щоб вони знайшли себе у цьому житті, шанували своїх батьків, не забували рідну школу та любили Україну», - звернулася до присутніх директор школи Тетяна Остапук.

Кращим учням та вчителям вручено відзнаки, серед них – переможцям районних та обласних олімпіад, інтелектуальних, спортивних та творчих конкурсів. 

Привітати випускників приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Сьогодні особливий день – свято останнього дзвоника. Для найменших школярів розпочинаються довгоочікувані канікули, а випускники готуються ступити на стежину дорослого життя, тож куди б вас не занесла доля, ніколи не забувайте про своїх батьків, вчителів, рідну школу, бо саме їм ви завдячуєте всім. Пам’ятайте, що успіх – це ще не все в житі, бо світ нині потребує доброти, людяності та милосердя. Любіть свою і малу батьківщину й нашу Україну», - наголосила Ірина Констанкевич.

За багаторічну сумлінну працю в освітянській галузі, вагомий особистий внесок у справу виховання учнівської молоді, підготовку призерів предметних олімпіад подяками народного депутата були нагороджені: учитель математики Тетяна Радчук, вчитель географії Сергій Ткачук, заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Старко, педагог-організатор Любов Деркач

 Місцева ж школа теж отримала подарунок від нардепа – новенький телевізор.

Попереду в юних волинян десять днів активного відпочинку, позитивних емоцій та цікавих знайомств. Досвід показує, що цей час промайне як мить,  лишаться надовго, а сспогади про рідну школу залишаться назавжди.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook