top of page

ТРУДОВА МІГРАЦІЯ ЛЮДЕЙ – ВТРАТА ДЛЯ ВОЛИНІ


Вчора під час робочого візиту до Камінь-Каширського району народний депутат України Ірина Констанкевич завітала до районного центру зайнятості.  Нещодавно тут пройшла реорганізація і нині філія Камінь-Каширського районного центру зайнятості налічує  9 штатних працівників, , а на обліку перебуває 170 безробітних.

Директор установи Лілія Дзямко розповідає, що нині служба зайнятості робить все для того, щоб не тільки підтримати людину фінансово на період безробіття, а й обов’язково працевлаштувати.

Сьогодні на базі центру створений так званий центр рекрутингу, який націлений на допомогу роботодавцям у пошуку потрібних спеціалістів. Також при центрі зайнятості є кар’єрні радники, які не просто шукають людині роботу, але й супроводжують у процесі працевлаштування та адаптації.

У пріоритеті вакансій професійно-технічні спеціальності. Ірина Констанкевич наголосила, що незабаром може відбутися так зване «укрупнення» професійно-технічних закладів, що не сприятиме розвитку робітничих професій.

Разом з тим, високий рівень безробіття, низька заробітна плата та бажання матеріально забезпечити свої родини все частіше спонукає волинян їхати на заробітки за кордон. В основному виїжджають молоді люди, які після закінчення університету так і не змогли реалізувати себе в Україні. Хоча умови, в яких вони живуть та працюють, можуть бути далеко не ідеальними, часто доводиться бути в статусі "нелегала" бажання накопичити "свій міграційний капітал" все ж стимулює їх залишитися та працювати на чужині.

Також нардеп цікавилася працевлаштуванням воїнів АТО, розвитком дуальної освіти та освіти дорослих. За результатами зустрічі буде напрацьовано цілий ряд пропозицій з метою покращення ситуації на ринку праці.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

コメント


bottom of page