top of page

У ХОРЛУПАХ РАЗОМ З НАРДЕПОМ ВІДСВЯТКУВАЛИ ПОТРІЙНЕ СВЯТО. ФОТОРЕПОРТАЖ


Звивається стежиночка до рідного села,

Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,

 Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,

Та найсвятіша музика, якою дорожу…

У селі Хорлупи на Ківерцівщині вже десятка років святкують День приймака. Село особливе тим, що сюди чоловіки йдуть у прийми – до дружин і до тещ. Хорлупівчани, помітивши таку цікавинку, вирішили прославити своє село в області та за її межами, адже інформація у наш час не має кордонів. Цьогоріч тут ще й разом відсвяткували і День села Хорлупи, свято Івана Купала та 450 річницю надання Магдебурського права.

Співочих талантів у Хорлупах так само багато, як і приймаків. Виступали школярі й дошкільнята, колективи місцевих аматорських артистів і тутешній гуморист, який буквально «порвав» публіку.

Завітала на гостину до хорлупівчан і народний депутат Ірина Констанкевич.


«День села – особливе свято, яке об’єднує всіх хто любить свою малу батьківщину, тих людей, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам щастя, добробут та злагоду. Нехай живе ваше рідне село Хорлупи, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині», - наголосила Ірина Констанкевич.

Найактивніші жителі села були відзначені подяками народного депутата Ірини Констанкевич, а також розділили з нею святковий коровай.

Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже село – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page