top of page

ФОНД «ТІЛЬКИ РАЗОМ» ТА ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ КАМІНЬ-КАШИРЩИНИ «МЮЗИКЛ ТХНУСІЇ»


Близько трьох сотень маленьких жителів Камінь-Каширського району побували у казці, куди перенеслись, споглядаючи цікаву і захоплюючу дитячу виставу.

На казкове дійство, що відбувалося у Камінь-Каширському районному будинку культури, були запрошені передусім дітки, які потребують особливої соціальної підтримки.

За сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» їх увазі був представлений  «Мюзикл Тхнусії» у виконанні Творчої студії Наталії Журавльової.

Привітати із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим дітей приїхала народний депутат України Ірина Констанкевич та радник голови Волинської обласної ради, голова  фракції «УКРОП» у обласній раді Вячеслав Рубльов.


«Коли приходить Новий Рік, Різдво ми всі в очікуванні дива. Нехай воно прийде в кожну українську сім’ю, різдвяна зірка всіх об’єднає і подарує віру в наше краще спільне майбутнє», - сказала Ірина Мирославівна звертаючись до юних глядачів.

Дітвора й дорослі із величезним задоволенням дивилися виставу, захоплюючись майстерним виконанням ролей дітей-акторів.

Не менш приємними для них були і подарунки від благодійного фонду «Тільки разом» та народного депутата України Ірини Констанкевич. Адже усім запрошеним на виставу дітям (діти-сироти, напівсироти, позбавлені батьківського піклування - віком до 9 класу, діти із родин учасників АТО шкільного і дошкільного віку) були вручені пакуночки із солодощами. Була присутня малеча із Каменя-Каширського та сіл Видерта, Тоболи, Пнівне, Черче, Нові Червища, Піщане, Залісся, Сошичне, Брониця, Осівці, Качи, Ворокомле, Грудки, Раків Ліс, Нуйно і  Хотешів. 
Comments


bottom of page