top of page

ЧИ ПОЧНЕ БІЛОРУСЬ ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНИ?


Про ймовірність участі білоруської армії у війні проти України та ситуацію на україно-білоруському кордоні говорила народна депутатка від «ЗА АЙБУТНЄ» Ірина Констанкевич під час ефіру на «Апостроф ТV».

Ситуація на україно-білоруському кордоні (а це понад 1 тис км і 5 областей) гостра не один день. путін змушує білорусів до війни.

Ірина Констанкевич розповіла: від початку війни на Волині разом зі ЗСУ та теробороною здійснено робота із захисту та укріплення кордону. Подбали про матеріально-технічне забезпечення військових та підрозділів тероборони.

«Ми знаємо, що настрої у білорусів не войовничі. Вони не хочуть цієї війни і не приймають її. Для них вона безглузда і приречена на поразку. Варто пам‘ятати, що Полісся - це болота, дрібні річки, тому по землі зайти буде важко. Щодо загроз із повітря, то військові до цього готові. Ми готові усім дати відсіч і закликаємо білорусів не ступати на українську землю. Адже втрати будуть колосальні», - зазначає Ірина Мирославівна.

Волинь також активно долучається до надання гуманітарної допомоги областям. Від перших днів війни скоординовані і об‘єднані зусилля усіх: волонтерів, благодійних фондів, громадянського суспільства, місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів і щодня передаємо медичні засоби, ліки, продукти харчування та інші речі гуманітарної допомоги до найбільш гострих точок України.

Comments


bottom of page