top of page

ЧОМУ БІЙЦІ ТА МОЛОДІ СІМ’Ї ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ ОТГ НЕ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЗЕМЛЮ ПІД ЗАБУДОВУ?


79 учасників бойових дій, 15 воїнів-афганців та понад 300 молодих сімей Прилісненської об’єднаної територіальної громади не можуть отримати наділи під індивідуальне будівництво. А все тому, що Кабінет Міністрів вже два роки ігнорує погодження документів на зміну цільового призначення землі, що перебуває в користуванні Державного підприємства «Городоцьке лісове господарство», у землі житлової та громадської забудови в межах села Прилісне.

Про це йдеться у депутатському запиті народного депутата України Ірини Констанкевич до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Як поінформував раніше у зверненні до нардепа голова Прилісненської ОТГ Ігор Терещенко, у їхній громаді відсутня вільна земля для вирішення житлових питань. Для розв’язання цієї проблеми був розроблений детальний план території площею 25,2 гектарів індивідуальної житлової забудови, який затверджений відповідним рішенням Прилісненської сільської ради ще 12 червня 2017 року.

Державне підприємство «Городоцьке лісове господарство» на клопотання громади надало письмову згоду, засвідчену нотаріально, на вилучення земельної ділянки площею 25,2 га із користування Городоцького лісництва, відповідно до розробленого та затвердженого детального плану території, для індивідуальної житлової забудови учасникам АТО та молодим сім’ям.

«Прилісненська сільська рада направляла звернення з усіма передбаченими чинним законодавством документами на адресу Кабінету Міністрів України від 22.09.2017 №557/01-11/2-17, але не отримала відповіді, і проблема із виділенням земельних наділів залишається невирішеною по сьогодні», – зазначається у запиті.

Ірина Констанкевич вимагає у керівника уряду вжити усіх необхідних заходів для розв’язання питання щодо виділення земельних ділянок для індивідуальної житлової забудови учасникам бойових дій  та молодим сім’ям Прилісненської ОТГ.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page