top of page

«ЯКЩО МИ НІЧОГО НЕ ЗМІНИМО, ТО СТАНЕМО ПРИВАТНОЮ ВЛАСНІСТЮ ОДНІЄЇ ОСОБИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Нещодавно народний депутата Ірина Констанкевич разом із депутатом Волинської обласної ради Ігорем Лехом побували із робочим візитом ц санаторії «Пролісок», що у Ківерцівському районі, де зустрілася з колективом здравниці.

Нагадаємо, що нещодавно директоркою комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок» призначили Оксану Бугайчук. Про це стало відомо 20 грудня під час засідання 22-ї сесії Волинської обласної ради. Оксана Бугайчук перемогла у відповідному конкурсі на призначення на посаду. З нею укладуть договір терміном на три роки. Так, Оксана Бугайчук – економіст за освітою, розпочинала діяльність з обліковця, працювала економістом, фінансовим директором та директором у фірмі «Грандпостач».

У колективі кажуть, що новий директор прийшла і навела лад у закладі, підняли заробітну плату працівникам, забезпечили належні умови перебування пацієнтів, покращили якість харчування.
Ірина Констанкевич залишилась задоволена побаченим та наголосила, що сьогодні потрібно давати дорогу молодим, які виведуть нашу країну з кризи та періоду стагнації.

«Сьогодні ми маємо говорити про зміни в державі, бо якщо ми не переламаємо цю тенденцію, то незабаром станемо приватною власністю однієї особи», - наголосила нардеп.

Слова подяки на адресу нардепа лунали як від працівників санаторію, так і відпочиваючих, адже люди переконані, що саме вона є голосом Волині  у Верховній раді.

«Мені сьогодні не соромно дивитися людям у вічі, коли ж приїжджаю у найвіддаленіші села волинського Полісся, люди кажуть, що народних депутатів тут не бачили, так немає бути, адже як мажоритарними, так і ті, хто пройшов по списку, зобов’язані звітуватися перед громадою», - переконана парламентар.

Депутат Волинської обласної ради Ігор Лех, подякував за роботу колективу санаторію «Пролісок» та висловив переконання, що разом вдасться досягнути поставлених цілей.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page