top of page

«ЯКЩО Є ГРОШІ НА ПРОКУРАТУРУ, ТО ПОВИННІ БУТИ І НА ДОШКІЛЛЯ», – ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Вчора працівники дошкільних навчальних закладів Полтавського району зустрілися із заступником голови комітету з питань освіти та науки, народним депутатом Іриною Констанкевич. В ході зустрічі обговорили реформу освіти, зокрема, ту частину, яка стосується дошкільного виховання. Не залишилась осторонь і проблема підвищення заробітної плати працівникам дошкільної галузі.

«Ви отримаєте зарплату з місцевих бюджетів. Для прикладу, окремі міські бюджети, зокрема, й у нас на Волині, пішли на зустріч довкіллю, збільшивши доплати, а в кінці року нараховують премії, але системно це не вирішує проблеми. Тому в законі потрібно чітко зафіксувати, що найменший посадовий оклад працівника дошкільної освіти має бути три мінімальні зарплати. Відповідний законопроект №8188 ми вже підготували та зареєстрували, – зауважила Ірина Констанкевич.

Нардеп переконана, що якщо ми декларуємо, що освітянська реформа передбачає цілісний, поступальний та поетапний процес, то не варто робити реформу тільки в початковій та середній школі, адже до цього ще є й дошкілля. Як можна говорити про всебічний розвиток дитини, її обдарування, якщо «вбивають» дошкільну освіту.

«Уряд може і не підтримувати цей законопроект, але я переконана, що, якщо є гроші на прокуратуру, працівникам якої підвищили зарплати , то повинні бути гроші і на дошкілля», – констатувала Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page