top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ГЕНЕРАЛЬНОГО ШТАБУ ЩОДО НАГОРОДЖЕННЯ АНДРІЯ ВОЛОСА


28 червня 2018 року на Сході України поліг ще один волинянин - 22-річний Андрій Волос із села Омельне Ківерцівського району. 

Ще у квітні народний депутат Ірина Констанкевич направила депутатське звернення на імя командира військової частини з проханням розслідувати факт загибелі Андрія Волоса, адже однополчани розповіли про героїчний вчинок хлопця, що абсолютно не співпадало з фактами, які були оприлюднені у багатьох засобах масової інформації. Однак за рік справа так і не зрушила з місця.

У відповіді командира частини йдеться, що старший солдат Андрій Волос, жертвуючи собою, кинувся на допомогу бойовому побратиму, в якого влучив ворожий снайпер, проте сам отримав поранення, несумісне з життям.

Командуванням військової частини А0998  даний вчинок визнано героїчним та було направлено подання на старшого  солдата Андрія Волоса для присвоєння йому звання «Герой України» (посмерто).

Відповідне звернення на начальника Генерального штабу, Головнокомандувача Збройних Сил України Руслана Хомчака зробила і народний депутат Ірина Констанкевич та вимагає  якнайшвидше нагородити загиблого військовослужбовця.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page