top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ГОЛОВИ НКРЕКП ВАЛЕРІ ТАРАСЮКАПід час виступу у Верховній Раді народна депутатка Ірина Констанкевич звернулася до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерія Тарасюка з питаннями, які турбують жителів усієї України і, зокрема, жителів її 23 округу.


1. «Чи буде світла перспектива щодо вартості на тарифи після опалювального сезону?»


До 1 січня 2021 року 47 населених пунктів Волині користувалися пільгами з електропостачання згідно чинного законодавства. Встановлення єдиного для всіх тарифу 1,68 грн/кВт для таких людей означає зростання сум у платіжках за електроенергію у 2,6 рази.


2. «Як представниця округу, де 80% - сільське населення занепокоєна космічними цінами на приєднання. Сума в 2-3 тис. доларів США - непосильна. На що може розраховувати волинський селянин?»


Протягом 2017-2021 рр. Ірина Констанкевчи отримувала численні зверненні від жителів 23 округу, з проханням допомогти у вирішенні питання підключення до електромереж власників новозбудованих осель. Питання гостре і не вирішується роками.

Komen


bottom of page