top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО МІНІСТРА АБИ НАГОРОДИТИ ХЛОПЦІВ-МЕДИКІВ, ЩО ВРЯТУВАЛИ ЛЮДИНУ


Народний депутат Ірина Констанкевич звернулася до Міністра освіти Лілії Гриневич з проханням нагородити чотирьох студентів Ківерцівського медичного коледжу Олександра Багнюка, Віталія Ходаковського, Віталія Подобу та Віктора Гомона, які кілька днів тому врятували життя чоловіку в потязі.

Про це стало відомо під час години запитань до уряду.

«Звертаюся до Міністра освіти Лілії Гриневич з проханням щодо відзначення студентів Ківерцівського медичного коледжу, четверо хлопців, які на минулому тижні врятували своїми діями життя літньому чоловікові у поїзді.

Ми звернулись до Міністерства охорони здоров'я, але, на жаль, в цьому міністерстві… жодних відзнак і заохочень для талановитої, здібної студентської молоді немає», - наголосила Ірина Констанкевич.

Свою чергою Лілія Гриневич закликала нардепа зробити подання, відповідно до якого у міністерстві знайдуть спосіб відзначити талановиту молодь.

 «Я вважаю, що таку молодь потрібно відзначати, ставити в приклад іншим. Поруч із зверненням на МОН ми будемо звертатися і до президента Володимира Зеленського, щоб цим хлопцям вручив нагороду «За врятоване життя». Також, я хотіла б подякувати батькам, які виховали таких дітей», - сказала нардеп.

Нагадаємо, на Волині четверо студентів-медиків їхали в одному вагоні з чоловіком, у якого стався серцевий напад. Перш ніж викликати швидку, вони почали реанімаційні дії та врятували життя чоловіку, який пережив клінічну смерть.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page