![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_f564bb205cc043cc8ac42b98aa36158a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_f564bb205cc043cc8ac42b98aa36158a~mv2.jpg)
Під час нещодавнього візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич завітала до Маневицького професійного ліцею, де зустрілася з освітянами та обговорила найважливіші законодавчі ініціативи в сфері освіти, зокрема і Закон «Про фахову передвищу освіту».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРИЄДНАЛАСЬ ДО СВЯТКУВАНЬ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ ТА ПРИВІТАЛА МАТЕРІВ-ГЕРОЇНЬ. ФОТО
Ірина Констанкевич стала одним з ініціаторів прийняття Закону «Про фахову передвищу освіту».
«Цим законом ми відкрили вікно можливостей і дали закладам автономність та можливість багатоканального фінансування», - наголосила нардеп.
Хвилює освітян і доля законопроекту «Про професійно-технічну освіту». Вони переконані, що цей законопроект має майбутнє, якщо у парламенті працюватимуть фахівці цієї галузі.
![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_c0777c012f97412b9934c7e9c6c61ce7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_c0777c012f97412b9934c7e9c6c61ce7~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_ed5692955e62429caf9eb49835cfafab~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_ed5692955e62429caf9eb49835cfafab~mv2.jpg)
Маневицький професійний ліцей – один із наймолодших навчальних закладів професійно-технічної освіти на Волині. Це творчий та навчальний центр Маневиччини, який забезпечує розвиток здібностей та обдарувань дітей і молоді та готує кваліфікованих робітників, яких потребує сучасний ринок праці.
![](https://static.wixstatic.com/media/67fc1d_b9f520e969724284a0191c51ef06f23e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/67fc1d_b9f520e969724284a0191c51ef06f23e~mv2.jpg)
«Для Маневицького району дуже потрібний ваш ліцей, я підтримувала вас і буду підтримувати», - запевнила нардеп.
Директор закладу Олександр Піддубний подякував нардепу за допомогу у збереженні закладу, адже Ірина Констанкевич приклала максимум зусиль аби Маневицький професійний ліцей не закрили.
Також за сприяння Ірини Констанкевич для потреб навчального закладу був придбаний автомобільний кран КТА-16 на шасі КАМАЗ, вантажопідйомністю 10 тонн. Також за клопотанням Ірини Констанкевич на заміну вікон виділила Волинська обласна рада.
Читайте новини на нашій сторінці у Facebook