top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПОДБАЛА, АБИ ЛЮБЕШІВСЬКІ ШКОЛЯРІ НАВЧАЛИСЬ У КОМФОРТІ ТА БЕЗПЕЦІ


Школи Волині розпочали навчальний рік святковими лінійками. День знань відзначили й у Любешівському районі.

ЗРУЧНИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ ВХІД ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ЛЮБЕШІВСЬКОГО НВК

Більше тисячі учнів навчається у Любешівському навчально-виховному комплексі-загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія. Свято першого вересня у навчальному закладі провели на шкільному стадіоні.

Прийшовши до школи, діти та батьки мали можливість побачити приємні зміни, адже протягом літніх канікул тут реконструювали центральний вхід. Директор навчального закладу Віктор Дубко розповів, що від часу зведення школи у 1983 році вхід не оновлювався, а тому став небезпечним та незручним для учнів та педколективу.

«Зовнішній вигляд та комфортність нашого центрального входу були жахливі. Ми звернулись до народного депутата Ірини Констанкевич, аби вона допомогла із вирішенням цього питання. За сприяння Ірини Мирославівни  та голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці нам виділили кошти із обласного бюджету на реконструкцію входу, частину коштів додала районна рада. Тут повністю замінено  сходи, зроблено освітлення, адже учні навчаються у дві зміни, зроблене накриття та надзвичайно важливий елемент – пандус. У нашій школі навчається 35 учнів із особливими потребами, один із них пересувається на візку, інший – на милицях. Тепер цим дітям буде комфортніше потрапити на навчання», – зауважив Віктор Дубко.


Привітати дітей та колектив Любешівського НВК завітав помічник народного депутата від УКРОПу Ірини Констанкевич Сергій Неймарк.

«У цьому навчальному закладі активні батьки та педагогічний колектив. Завдяки сприянню Ірини Констанкевич та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» нам вдалось придбати спортінвентар для шкільного спортзалу. Раніше у цій школі вже був реалізований проект зі встановлення футбольного поля зі штучним покриттям. Думаю, у нас попереду ще не один проект, який ми реалізуємо разом для розвитку Любешівського навчально-виховного комплексу», – наголосив Сергій Неймарк. 


КВІТУЧА ШКОЛА У В’ЯЗІВНОМУ

В’язівненська ЗОШ I-II ступенів у рази менша за Любешівський НВК, проте тут також працюють активні та творчі вчителі, які із задоволенням втілюють у життя цікаві ідеї. За словами помічника нардепа Сергія Неймарка, саме завдяки ініціативності педагогів та, зокрема, директора школи вдалось реалізувати проект із покриття шкільного подвір’я бруківкою.

«Колектив навчального закладу звернувся до Ірини Мирославівни з проханням посприяти з благоустроєм території біля школи. Нардеп відгунулась і за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» ми реалізуваил тут проект «Стежина до школи». Тепер це не лише гарне та охайне подвір’я, але й комфорт для учнів і вчителів», – розповів помічник народного депутата.

Особливо раді покращенню діти. П’ятикласниця Іра Бондарчук каже, що раніше на місці бруківки була земля, в дощову погоду неможливо було пройти. Тепер же дівчина дуже задоволена, адже можна бігати і гратись перед школою.


Не менше за учнів задоволений результатом директор школи Микола Шукалович. Він зазначив, що до втілення проекту фінансово долучились також батьки та вчителі.

«На цьому подвір’ї ніхто нічого не робив протягом 50-ти років. Тут були горби, ями і багнюка. Тому ми вирішили, що потрібно нарешті почати діяти. Проект міг бути реалізований на умовах спів фінансування, вчителі своїм прикладом показали батькам, що варто долучитись. У серпні кожен вчитель віддав зі своєї зарплатні по 10 %, нікого не змушували, всі робили це добровільно, оскільки проблема була спільна. Потім батьки додали ще коштів. Більше 23-ох тисяч виділив Фонд «Тільки разом». Так ми зробили за кілька місяців те, чого пів століття не робилось», – наголосив Микола Матвійович.

Також директор зауважив, що дуже вдячний батькам за підтримку та допомогу. Завдяки спільними зусиллям подвір’я школи прикрашене різноманітними насадженнями, виготовлені оригінальні лавки у вигляді різнокольорових олівців. Сьогодні  В’язівненська ЗОШ центром села, оскільки посидіти у маленькому шкільному сквері приходять не лише учні, але всі жителі В’язівного.


Значні зміни й всередині приміщення навчального закладу. Батьківський та педагогічний колектив разом замінили підлогу у найкритичніших місцях, зробили ремонт деяких кабінетів. Микола Шукалович впевнений, що попереду ще чимало роботи, але завдяки наполегливості та старанням коллектив реалізує все задумане.

Comments


bottom of page