top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРОІНСПЕКТУВАЛА ХІД РОБІТ НА ДОРОЗІ КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ-СЕДЛИЩЕ. ФОТО


Нарешті на дорозі сполученням Камінь-Каширський-Седлище розпочався ремонт. Хід робіт особисто проінспектувала народний депутат Ірина Констанкевич.

Нагадаємо, що нещодавно мешканці Седлища вийшли на протест. Селяни заблокували дорогу на переході. У руках протестувальники тримали плакати з написами: «Де наші 5000000 на дорогу?», «Європейській країні – європейські дороги!», «Ми хочемо, щоб нас почули!», «Вимагаємо відремонтувати нам дороги!».
«Я на боці людей, готова разом з ними стояти на цій дорозі і відстоювати їх інтереси. Волинським чиновникам потрібно піднятися зі свого м’якого крісла та їхати до Києва аби вирішувати питання області, а не заколисувати себе і сподіватися, що Волинь така терпляча, треба за своїх людей дбати», - заявляла тоді народний депутат Ірина Констанкевич.

Після кількох депутатських звернень нардепа до Служби автомобільних доріг справа з ремонтом дороги таки зрушила з місця.

Ірина Констанкевич оглянула хід ремонтних робіт, поспілкувалася з дорожниками. Варто зауважити, що ті відрізки, які вже поремонтовані, зроблені якісно, але це не рятує ситуацію, адже ремонту потребує вся дорога.

Нардеп запевнила, що будуть підготовлені відповідні депутатські запити, адже дорога Камінь-Каширський-Седлище потребує капітального ремонту.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Kommentare


bottom of page