top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО «ПОЛІСЬКУ РЕГАТУ»: У КОЖНОГО ПОВИННА БУТИ СВОЯ ВЕРШИНА У ЖИТТІ


«Поліська регата» – фестиваль з екстремального водного туризму увосьме відбувся на Любешівщині. Він  зібрав любителів водного спорту на байдарках не лише з Волині, а й Львова, Києва та Республіки Білорусь. Для участі у заході зареєструвалася 21 команда. Маршрут пролягав руслами річок Прип’ять, Стохід та озера Люб’язь. Змагання тривали упродовж двох днів – 8 та 9 липня. Головний організатор заходу – національний парк «Прип’ять-Стохід», який відзначив таким чином свій десятий день народження.

На березі ж озера Люб’язь в рамках регати відбувався фестиваль «Співає Полісся». Глядачів-учасників дійства розважали своїми виступами 32 творчі колективи – аматорські, фольклорні гурти, уже відомі своїм барвистим репертуаром, а серед них – «Вербиченька», «Пацьорки», «Журавлина» та інші. Для молоді ж дійство продовжила дискотека.

Також на спеціально облаштованих цього року майданчиках тривали змагання із пляжних видів спорту – волейболу та футболу. Однаково активними були і жіночі, і чоловічі команди.

Удруге поспіль до організації фестивалю «Поліська регата» долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Захід підтримала і народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич.

Ірина Констанкевич каже, що позитивних вражень від фестивалю отримала чимало. Зізнається, що найекстремальніший вид спорту в її житті – лижний.

«Я пізно навчилася кататися на лижах і дуже полюбила цей вид спорту. Ці набуті вміння – моя особиста вершина, – розповідає Ірина Мирославівна. – Ще одним екстрим-досягненням стало сходження на Говерлу. Напевне потрібно, аби у кожного була своя вершина у житті, піднімаючись на яку, ти вчишся долати людську слабкість та гартуєш свою силу волі».

Народний депутат зауважила, що така кількість команд-учасників сплаву на байдарках,  учасників-творчих колективів свідчить про значну зацікавленість до «Поліської регати».

«Такі заходи – увиразнення наших цінностей, крок до консолідації українців – у розвитку краси, талантів та спорту», – додала Ірина Констанкевич.

Зауважимо, що переможцями стали господарі фестивалю – команда з Любешова БАМ-1. Однак,  організатори відзначили та підтримали всіх учасників регати.

Comments


bottom of page