![](https://static.wixstatic.com/media/737ace_b7423078af094b8ab26af583f2b7ba0f~mv2.jpg/v1/fill/w_115,h_73,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/737ace_b7423078af094b8ab26af583f2b7ba0f~mv2.jpg)
У Волинському національному університеті імені Лесі Українки презентували Повне академічне видання творів Лесі Українки.
Народна депутатка Ірина Констанкевич зазначила: «Аби підготувати видання було залучено працівників Волинського національного університету імені Лесі Українки, було сформовано потужну школу лесезнавців. Дякую усім, хто був залучений до процесу підготовки. У рекордно короткі терміни, нам вдалося втілити в реальність такий амбітний проєкт.»
ВНУ імені Лесі Українки показав, що саме в університетах генерується наука, що університети можуть бути взірцями нових знань.
Під час виступу народна обраниця сказала: «Дякую за глибокоусвідомлений патріотизм, за докладені зусилля Анатолій Цьось, Юрій Громик, Ігор Коцан, Волинський національний університет імені Лесі Українки. З упевненістю можна сказати, що Лесю Українку ми не підвели!!!»
До університетського музею Лесі Українки Ірина Констанкевич передала 20 гривневу пам’ятну монету до 150-річчя від дня народження Лесі Українки