top of page

35-ТІ РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИСьогодні минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, звістка про яку облетіла весь світ. І скільки б не минуло часу, а дзвони Чорнобиля болем і смутком відгукуватимуться у серцях українців.

Серед сотень тисяч українців, які боролися з наслідками аварії на ЧАЕС, були й представники 23 виборчого округу народної депутатки Ірини Констанкевич: Камінь-Каширщини, Любешівщини, Маневиччини. Сьогодні дякували ліквідаторам за їх відвагу, героїзм, самовідданість. Та за те, що завдяки спільним зусиллям вдалося припинити поширення страшної біди Україною та світом.

У Камені-Каширському, Любешові, Маневичах покладали квіти біля пам‘ятних знаків учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та вручали подяки ліквідаторам.

Під час зустрічей спілкувалися про виконання чи невиконання «чорнобильського» законодавства, зокрема, соціальних, медичних, пенсійних гарантій, а також виконання судових рішень.

«Подвиг чорнобильців назавжди лишиться в історії України й усього світу», - зазначила Ірина Констанкевич.

В Україні налічується 1,7 млн чорнобильців, на Волині їх проживає 121 тис осіб, із них майже 2 тис ліквідаторів.

Comments


bottom of page